Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Aeropuerto De Menorca, Menorca (İspanya)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Minorka Havalimanı

Menorca Havaalanı Minorca Akdeniz Adası İspanya bulunmaktadır. Havaalanına 5 km Mahon, başkent adanın güneybatısında yer alır. Havaalanında sivillerin 1969 yılında açıldı; önce bu işlemi, komşu Havaalanı San Luis hizmetleri vardı. Havaalanında halen üç kolları ve teklif Hizmetleri iç ve dış hat ile vardır. Havaalanında ATM'ler, Bar ve kafe, İmkanları, restoranlar, Turizm Danışma Masası ve terminal binası içinde birçok duty free alışveriş çıkışları bankacılık gibi birçok olanaklar vardır. Bu Havaalanı İspanya en işlek havaalanlarından biridir.

Adanın popüler bir tatil spot ve binlerce yıl boyunca ziyaretçi çekmek birçok tatil vardır. Sen - ebilmek yapmak sen yapmak için Havaalanı binada kullanılabilir araba Kiralık hizmetlerin kullanımı tatil unutulmaz bir gezi. Bir araba kiralama servisi Menorca Havaalanı'nda rezervasyon hiç zor bir iştir. İspanya'nın en iyi çoğu araba Kiralık servis sağlayıcıları çoğu Menorca havaalanında kendi ofisleri var. Belirli ihtiyaçlarınızı karşılayan en iyi araba Kiralık servis sağlayıcısını seçin ve bazı dünyanın en egzotik tatil'daki yerleri burada Minorca neşeli dolaşmak.

Menorca Havaalanı teklif ajansları işe araba sana çok değer almak istekli olurdu Hizmetleri ekledi bilmek mutlu olurdu. Havaalanında bir araba rezervasyonu yaparken, rezervasyon ücretleri hiçbir ek sigorta masraf vardır. Eğer son dakikada rezervasyon iptal etmek için ne herhangi bir iptal ücretleri feragat edilir! Sadece % 10 kadar miktarı toplam ücretleri peşin online rezervasyon ücretleri ve sadece buraya gelmesi ve araba anahtarları al sonra hizmetler için ödeme yapabilirsiniz!

Menorca bir tüm İspanya en güzel yerleri arasında ve güzel plajları boyunca egzotik tatil köyleri için bilinir. Kıyı size doğa manzarası sunar. Mahon sermaye şehir birçok tarihi binalar ve dünyanın en büyük doğal limanlar sahip övünme ile doldurulur. Adanın Ibiza ve Mallorca ile karşılaştırıldığında çok daha sessiz ve canlı plajlara sahip. Bir araba servisi Menorca Havaalanı'nda işe booking tarafından bu yerler keşfedebilirsiniz.

Araba servis sağlayıcıları ile oldukça yeni ve de şartına var. Araçların büyük bir çeşitliliği ve hem - your bütçe ve gereksinimi uygun. Sürücüleri de bölge hakkında bilgi sahibi olduklarını ve de yerel ve motorlu araç trafik kuralları ile gidin. Servis sağlayıcılar yeterli bakım şunu arabalarını hiç arıza arasında ve tatil yağma. En iyi Kiralık Araba hizmeti sağlayıcıları havaalanında seçin ve tatil kumar riski yok!

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,7 üzerinden 5)
Yakın yerler
» Menorca Mahon (4,4 km)
Plaza De España, 13, Mahon
C. Comercial Binibeca
Hotel Mar De Menorca, Loc. 5
Plaza De Salgar, Centro Comercial Salgar, 2
» Menorca Son Bou (13,6 km)
Centro Comercial Son Bou Local 4, Son Bou Alaior, Menorca, 07730
» Menorca Santo Tomas (17,1 km)
Hamilton Court Aptos, Santo Tomas
Centro Comercial Arenal
Aptos Playa Park, Son Parc, Menorca
Costa Del Mirador 5b Local 2b, Hotel Audax 50mts, Cala Galdana
Sitemap