Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Parayas, Parayas, Santander, 39600 (İspanya)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Santander Havalimanı

Santander havaalanı 5 km mesafede başkenti bulunan hem kamu hem de özel araç tarafından erişilemez. Taşıma kendi imkanları ölçüsünde ekonomi Kiralık Araba veya Santander havaalanı Kiralık Araba var. Avans çekme Kiralık Araba ayrılmış veya sadece yapım hazırlık havaalanından yere vurduktan sonra istekli bir okyanus kenarında yalan güzel şehri keşfetmek Koyu'ndaki ayarlamanız gerekir. Santander şehir içinde unexploited konumlar yatıyor İspanya kuzey kesiminde keşfetmek harika bir konum olarak hizmet vermektedir.

Planınızda Fuente Cobre - Montana Palentina ve doğal Park Fuentes Carrionas Kiralık Araba Yarış birleştirmek gerektiğini. Bu doğal park içinde hangisi asla uzun adı ne olursa olsun kaçırmayı doğal güzelliktir.

Bu kadarı değil, Santander çevresinde plajları muhteşem ve planlı ziyaretler başlamadan önce bile heyecan buluşlar için gıdıklamak. Akdeniz ve güneş ışık saçan keyfini çıkarın. İsterseniz, kumlu ve bozulmamış plajlar olağanüstü masaj vermelidir. İlk ve ikinci plajlar arasında burada Magdelena Palace ve Magdelena yarımada görünümü keyfini üzerinden Piquito bahçeleri yer alır. Güzellikleri zevk etrafında geziniyor sonunda Cabo Belediye başkanıyla bir müze bulacaksınız sürer. Bir noktayı bir yukarı tırmanma ve nefes kesici manzaralar keşfetmek.

Çok sayıda rekonstrüksiyonu yapılan rağmen Santander katedral Gotik tarzı hiç azalır. Şehir ve tarihleri geri 13. yüzyılda en eski anıtıdır. Crypt ve geri 12. yüzyılda hangi tarihleri olduğunu daha fazla faizini Gotik manastır.

Güneşli bir günde bir motorlu tekne nereye Cabo Belediye Başkanı, deniz feneri yanı sıra engebeli kıyı şeridi boyunca gelmek bağlı olan Bay of Biskay touring için önemli olacaktır. Denizler izin veremem, öte yandan, Plaza Alfonso X için başlık 111 kurtarmaya gelecek. Genel yürüyüş ve baş Pereda bahçeleri için kullanın.

Yürüyen bir hayranı iseniz, bir ziyarette Santander turistik merkez için beş şehir ayrıntılı bir şehir rehberi yürür güvenli olacaktır. Bunlar söz konusu Santander'ın anıt, Magdelena Yarımadası ve çok daha fazlası gibi ilgi yerlere götürecek.

Lezzetleri taze deniz ürünleri, tapas ve sen - ebilmek istemek incelik başka türlü de dahil olmak üzere pek çok vardır. El Serbal mükemmel bir yemek geleneksel İspanyol aşçılık tarafından en misafirperver garsonlar servis bolca yapıldığı mekandır. Sizin doldurmak zorunda kalmadan burayı terk asla bir şey oluyor. Yeme içme eski şarap mahzenleri durumu ile mümkündür. Bodega del Riojano iyi eşliğinde taze ızgara balık var.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,7 üzerinden 5)
Yakın yerler
» Santander City (3,4 km)
C Gerardo De Alvear Sn, Santander, 39011
Plaza De Las Estaciones S/n, Santander, 39002
» Torrelavega (19,3 km)
Avenida De Bilbao 64, Cantabria, Torrelavega, 39300, Cantabria
Sitemap