Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Ctra. Aeropuerto, Km 0.5 (airport Petrol Station), Santa Fe, Granada, 18320 (İspanya)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Granada Havalimanı

Granada Havaalanı Kiralık Araba Özel indirimler sunuyoruz. Rezervasyon da hangi aynı derecede basit bir formu doldururken, yalnızca üç basit adımı içerir kolaydır. Ayrıca, araba Kiralık Hizmetleri Granada Havaalanı'nda tüm gece gündüz bir pürüzsüz ve lüks araba için ekstralar ile sürekli pezevenklik tabi yeni araba ile yol yardımı hizmeti sunuyoruz. Kendi ofisleri Havaalanı içinde kolayca görülebilir ve oranları her şey dahil. Eğer bir sürücü gerekiyorsa, Granada ve daha büyük İspanya ülkenin her köşesinde bilen ile geniş bir deneyimim sürücüleri aldılar.

Araba Kiralık şirketler Granada Havaalanı'nda örnekler Alcyone Rent a Car, altın otomobil ve sevimli arabalar büyük amacı, gezi bir unutmak asla yapıyor.

Federico Garcia Lorca Granada - Jaen Havaalanı resmi adıdır Granada Havaalanı ve konumu Fuente Vaqueros yanında. Granada Havaalanı'na yakın belediyeler Almunecar, Santa Fe ve Lacha vardır.

Granada Havaalanı Endülüs ünlü bölgesine bir ağ geçidi görevi gören bir tek - terminal tesisidir. Sadece iç hat uçuşları birçoğu ile Barselona ve Madrid gelen hizmet verdiği gibi yerli bir havaalanıdır. Bir yıl içinde yolcu rakamlar o büyük havaalanında asla overstretched ima değil içindir. Bu nedenle, hizmet sunumu hızlı ve verimli hava içinde. Havaalanında çoğunlukla bayram üreticileri çok sayıda geldiğinde yaz sezonu boyunca en yoğun olduğu.

Havaalanından şehir merkezine ulaşım ise Kiralık bir araba almak için ünlü tatil almak için kolay bir yolculuk olabilir tek yolu bu. Tatil Costa del Sol ve örneğin Estepona, Malaga, Rincon de la Victoria, Benalmadena, Fuengirola, Marbela ve Torremolinos vardır.

Granada İspanya Güney bölgelerinde, Sierra Nevada çekici Dağları'nın eteklerinde havaalanıdır. Göz alıcı parklar ve bahçeler yanı sıra iyi mimarisi dahil birçok konumlar Granada büyük ziyaretçi hedef yapmak. Granada şehrinde konumlar arasında en popüler olan Alhambra Palace. Bir büyük kale ve kale Mağribi Times kırmızı renkli sarayıdır. 13. yüzyılda, Bina ve tarihi Yahudi, Müslüman ve Hıristiyanların büyük övünme gördüm.

Granada Havaalanı Kiralık güvenilir araba için diğer ünlü turistik Basilica San Juan de Dios, Capilla gerçek, Santo Domingo Kilisesi ve duende'sine tüm bunların Granada havaalanından ulaşılabilir Abbey örneği ortaya çıkarmak gerekir. Şehrin içinden seyir büyük aşçılık bir erişilebilir nerede geleneksel İspanyol restoranlar ortaya çıkaracaktır. Buna ek olarak, eğer yeterince şanslı iseniz, Palacio de Congresos y Exposiciones düzenli üslerini öğrendiğinizde en önemli olayları katılmayı bir fırsat alırsınız.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,8 üzerinden 5)
Yakın yerler
Devolucion/car Return Parkin Caleta, Granada, 18014
» Granada Centre (15,8 km)
Renfe Estacion, Avda De Andaluces Sn, Granada, 18014
» Nerja (50,6 km)
Edificio Toboso Ii Local 8, Edificio Toboso Ii Local 8, Nerja, 29780, Málaga
Sitemap