Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Ibiza, 07817 (İspanya)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama İbiza Havalimanı

Ibiza Havaalanı aslında bir geçici askeri hava üssü olan İspanyol sivil savaş döneminde kurulmuştur. Ancak bile çakışma sonra havaalanında bir acil durum Havaalanı açık bırakılmıştı. 1949 yılında turistler için bazı iç ve dış hat açıldı ancak ama sonunda 1951 yılında kapatıldı. Havaalanında 1958 yılında ticari kullanım için yeniden açıldı ve o zamandan beri Havaalanı pist ile genişletildi havaalanlarında ve şimdi havaalanına her yıl gelen yolcuların büyük bir numarası vardır.

Sadece parti için Ibiza vardır ve o zaman sadece rahatlamak sahillerinde bile, bir araba kiralama çok düşük bir maliyetle daha unutulmaz bazı siteler yaşamanızı sağlayacaktır. Bir araba alma seçeneği verecek birçok ucuz araba Kiralık hizmetler kullanılabilir daha az 12 Euro olarak bir gün. İle çok düşük maliyetli bir Kiralık Araba size yeterli bazı iç köy gitmek ve orada sessiz plajların keyfini kaydedebilirsiniz. Kayıtlı karşılığı seyahat zevk siz arabanızda serin bakmak yapacak bir Cabrio araba almak için de kullanabilirsiniz.

Bunun için önce adada karaya daha online rezervasyon için Ibiza Havaalanı Kiralık Araba almak için en iyi yoldur. Orada birçok araç sağlayıcıları Kiralık ve onlar onlar tarafından sunulan fiyatları da çok rekabetçi vardır. Kiralık araç için en uygun fiyat için bazı online alışveriş yapabilirsiniz. Sadece bu site yapmak ve bazı serin Teklifler ve indirimler Ibiza araba Kiralık hizmetlerini bulmak için arama motorları kullanmak için. Bu sağlayıcıları çoğu çok iyi teklifler vermek ve yüksek olarak % 40 indirim verebilir. Bu Web sitelerinin çoğu da aynı hizmet için farklı araba servis sağlayıcılar tarafından sunulan fiyatları karşılaştırmanızı sağlar. Bu sadece tarih girmeniz gerekecek kontrol etmek için araba üzerinden ve seyahat etmek istiyorum hedeflere istiyorum. Onlar Web sitesi hemen maliyetini karşılaştırın. En iyi seçim ve cebinize uygun bir teklif alınca seçin.

Ibiza Kiralık bir arabayla seyahat ediyorsanız çok önemli ölçüde görkemli bir sahne verir deniz damla bir tepe tarafında olduğu gibi doğal güzellikleri adanın tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca toplu taşıma için seçebilirsiniz ama heyecanlı olabilir ve aynı anda farklı turistik noktalar zamanında ya da zaman içinde ulaşmanıza yardımcı değil. Bir Kiralık Araba kendi ve dileğin göre tatil keyfini sağlar. Bu yüzden, Kiralık bir araba ve sonuna kadar tatil keyfini çıkarın.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,6 üzerinden 5)
Yakın yerler
» Ibiza Figueretas (4,8 km)
Avenida Pedro Matutes Noguera, 22, Ibiza, 7800
Algarb Building, Ibiza, 07800
» Ibiza (6,6 km)
Ibiza Ciudad (puerto Ibiza), Avd Santa Eulalia Del Rio 17, Ibiza, 07800
» Ibiza Port (7,1 km)
Av Santa Eulalia 25, Avda. Santa Eulalia Del Rio 17, Ibiza, 07800
Sin Numero, Ibiza, 07800, Ibiza
» ibiza cala vadella (13,1 km)
» Ibiza Cala Tarida (13,4 km)
Urbanizacion Coral Mar, San Jose, Ibiza, 07829
» Ibiza Cala Bassa (15,0 km)
Sitemap