Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
No Trucks Return-key Box Parking, Madrid, 28042 (İspanya)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Madrid Havalimanı

Madrid Havalimanı İspanya büyük havaalanıdır. Çoğu durumda, Barajas aramak insanları seviyorum. Madrid ve dünyanın geri kalanı arasında büyük ağ geçidi olarak hizmet veren bu yana pek çok yerli ve uluslararası yolcu tarafından seviliyor. Havaalanı istatistikleri bu bu ülkenin en büyük ve en işlek Havaalanı göstermek. Ayrıca 2008 yılı için Avrupa'nın dördüncü en işlek Havaalanı yer aldı.

İlk olarak 1928 yılında incepted, Madrid Havaalanı gelgit ile büyümek mümkün olmuştur ve ne zaman o gelmek için Avrupa uçuşlar bugün önemli bir odak noktası haline gelmiştir. Madrid tarihi merkezinden gelirken Madrid şehir içinde yaklaşık 5.6 mil Finans semtinden gelen ve yaklaşık 8.1 mil stratejik bulunan da. Peki neden insanlar bu Havalimanı Barajas aramak seviyor musun? Barajas temelde Madrid'e bitişik ilçesine bağlı bir köydür.

Not Bu Havaalanı ilk yıl 1927 yılında inşa edilmiş ve daha sonra tam rehin Havaalanı 22 Nisan 1931 görevlendirildi iyi olabilir. Bugün, bu hizmetlerinin büyüdü ve dünyanın çeşitli yerlerinde bağlama uluslararası uçuş operasyonları sunar. Önce Madrid olmuştur ve bu Havaalanı ziyaret, bu İspanya gelmek için muhteşem bir havaalanıdır benimle aynı fikirde.

Tamam, istatistik uzak ve bu Havaalanı hakkında bilgi arka plan. Bu İspanyolca konuşan milletin geldiğinizde, kesinlikle gibi insanlar ve çok doğal turistik zengin kültürünü takdir çok kolaylıkla Sehirleri etrafında almak isteyeyim. O yarar elde etmek için uygun taşıma hizmetleri için ihtiyaç büyük önem taşıyor. Üzerinden taşımak istiyorsanız bunu yapabilirsiniz yararlanmak birçok seçenek vardır Madrid Havaalanı şehir merkezine. Kiralık Araba en bile hala görebilirsiniz bazı insanlar en iyi Servisi otobüs servisleri kullanmak için tavsiye edilir.

Havaalanı dışında terminal alınca, arabalarını buraya getirdi birçok araba Kiralık firma arasında gelecek. Geniş diziden istediğiniz birini seçebilirsiniz. Ne zaman herhangi bir bu hizmetleri availing karışıklığı önlemek için her zaman taksi Kiralık hizmetleri önceki bazı araştırma yapmak için tavsiye edilir. En azından bu durumda, hangi en iyi şirketler olduğunu biliyorsun ve böylece havaalanına ayrıldıktan sonra seçtiğiniz gibi karmaşık olmaz. Bazı Internet üzerinde kitap kendi hizmetleri için işlevsellik teklif hala araba kiralama hizmeti bulunmaktadır. Ancak, birçok araba dışarıda olduğundan böyle bir hareketin çok mümkün değil. İstediğiniz herhangi bir zamanda herhangi bir araba faydalanmak anlamına gelir.

Bir sürü İspanya için geldiğinde yapmam gerekenler. Çok sayıda turistik ve zarif konaklama tesisleri tarafından birçok otel burada sadece ama bazı şeyleri söylemeyi eğlenceli burada bulabilirsiniz teklif etti. İnsanlar yine sadece harika.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,7 üzerinden 5)
Yakın yerler
Madrid Barajas Airport, Madrid, 28022
No Trucks Return key Box Parking, Madrid, 28042
» Madrid Barajas (3,5 km)
Barrio Aeropuerto Barajas, Madrid, 28042
» Madrid Alcobendas (8,3 km)
Menorca 2, Alcobendas, 28100, Madrid
Torrejon De Ardoz, 28850, Madrid
Centro Comercial Megapark, Plaza Del Comercio, 6, San Sebastián De Los Reyes, 28700
Estacion De Tren Chamartin, Pking C Mauricio Legendre 16, Madrid, 28026
Calle La Solana 40, Poligono Torrejon, Torrej n De Ardoz, 28850, Ma
Av. Ciudad De Barcelona, S/n, Madrid, 28012
» Madrid Merkez (14,0 km)
Madrid, 28015
Sitemap