Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Avda. De Salamanca 1, Avenida De Salamanca 1, Alicante, 03005 (İspanya)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Alicante Tren Istasyonu

Senin değerli anları tatil geçirmek için İspanya seçtiyseniz, Alicante tren istasyonunda seyahat bir noktada ulaşmak için için görüneno ki. Ayrıca İspanya ziyaret ettiğiniz ziyaretçilerin en Alicante şehir ziyaret edin. Bu şehir, Alicante tren istasyonu uluslararası ve yerli ziyaretçiler için kullanmak için ünlü bir yol girmektir. Rağmen birçok uluslararası ziyaretçiler de bu amaçla Alicante Havalimanı kullanıyorsanız, ama diğerleri İspanya içinde hareket ederken tren sistemi zevk gibi.

Şeyler görmek

Tren istasyonu gittikten sonra yakındaki herhangi bir kiralama araba servisi bir araba kiralayabilirsiniz ve tek tek tüm turistik ziyaret başlangıç yerleştirir.

  • Santa Barbara kale- Bu Mount Benacantil üzerinde yer alan ve Heights 166 metredir. Bu kale en büyük biridir İspanya. Bu çok eski bir kale ve Müslümanlar tarafından 9. yüzyılda inşa. Bu kale ya dar sokaklarında veya bu dağ çekirdeğinde bulunan bir asansör yardımıyla yürüyerek ulaşabilirsiniz. Üst kısmında ulaştığınızda, liman ve kent hayal gördüren bir görünüm alacak. Bu binanın Bununla birçok tarihi hikayeler var ve eğer bu a turist kılavuz yardımıyla ziyaret ediyorsanız, o - ecek izin vermek hani.
  • San Fernando Castle- Alicante Tossal tepe üzerinde bulunan başka bir kaledir. Bu kale kadar değil öncekiyle büyük ve inşa 19. yüzyılda.
  • Müze- Bu şehrin kültürel ve tarihi değerleri ile zenginleştirilmiş ve onların müze ziyaret ederek vefa bu değerleri görmek için tek yol olduğunu anlasınlar. Daha bunun için Ayrıca spectaculars modern ve güzel sanatlar ziyaretiniz sırasında görebilirsiniz. Bu şehrin hepsini yok çünkü sanat ve Tarih zevkinize göre araç kendi müzenin doğru açın.
  • Tabarca Island- Doğa severler için bir cennet gibi bir yer. Bu adada bir çarpıcı doğal görünüm bulacaksınız. Bu alan bu adanın çoğunu ayrılmıştır gibi korumalı wilderness olarak bu ada hala doğal güzellikleri en bozulmamış vardır.

Tatil hiçbiri sadece tek yerleri ziyaret ile tamamlanabilir, alışveriş yapmak ve onların geleneksel yemek konaklamanız boyunca keyfini zorunda tercih ederim. Bu nedenle, yeterli alışveriş yaptığını kafanızda bu işi halledin ve Afiyet olsun tekrar tren istasyonu Alicante ayrılmadan önce.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,5 üzerinden 5)
Yakın yerler
Plaza De La Puerta Del Mar, 3, Alicante, 03002
Terminal De Llegadas, Alicante, 03071
» Elche (19,7 km)
Hospitalet De Llobregat 8, Elche, 03203, Alicante
» Benidorm La Cala (35,4 km)
Calle Luis Prendes, 4, Benidorm, 03502
Av Ametlla Mar, Edf. Coblanca 8, Rincon De Loix, Benidorm, 03500, Alicante
Avda. Comunidad Valenciana No. 8 Local 16, Edificio Coblanca 15, Benidorm, 03503
» Torrevieja (43,9 km)
Avda. De Las Cortes Valencianas, 6, Torrevieja, 03180, Alicante
» Villena (44,5 km)
Avd. De Alicante, 73, Villena, 03400
» Alicante Calpe (57,9 km)
Sitemap