Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
No Truck Return*no Admite Furgoneta, No Truck Return*no Admite Furgonetas, Malaga, 29002 (İspanya)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Malaga Tren Istasyonu

Malaga tren istasyonu, olarak da bilinen Maria Zambrano, diğer şehirler İspanya Malaga için bağlayan demiryolu hattı var. Şehrin büyüklüğü için tüm İspanya 6 sırada yer alıyor ve 500.000 kişilik bir nüfusa sahiptir.

Malaga İklim için hevesli turistik tatil için mükemmel yapar subtropikal ve Akdeniz arasında karışımıdır. Ayrıca en eski arasında olduğu söyleniyor dünyanın şehirleri öylesine beklemek kendini şehrin birçok konumlar tanımak gibi eski zamanda yolculuk.

Turistik yerler

Şehirde daha iyi tur için Malaga tren istasyonunda birçok araç kiralama şirketleri araç kiralama almak emin olun. Turistlere sadece en iyi arabalara sağladıkları emin olabilirsiniz bu şirketlerin iyi bir dizi satış genel olarak çalışır.

  • Alcazaba- Bu şehirde bir kale olup Ayrıca Malaga için bilinen büyük dönüm noktası olduğunu. Mağribi mimarisi tarihleri böyle başa 15 kale övünme. Kale yakın kıyı ve denizden yaklaşan düşman dikkat etmeniz gereken bir vantage yer olduğunu bir tepe üzerinde inşa edilmiştir. Alcazaba oldu bir harabe durdu toprak sahibi zaman oldu deniz suları ile tekrar yuttu.
  • 1. yüzyıl Roma Tiyatrosu- Bu tiyatro başka bir eski anıtıdır La Alcazaba yakın ve bir eğlence noktası olarak o günlerde kullanılmıştır. Tiyatro büyük yenileme geçiren ve bugün kesinlikle bir kez daha iyi kullanmak olmalıdır.
  • De Los Naranjos Teras- Bu Teras portakal ağaçlarının dolu, ama bunun gerçek mücevher bir karmaşık at nalı şeklinde inşa kemerlerin güzel mimari ve terasa bakmaktadır. Teras vardır değil bu Malaga tren istasyonuna uzak, otele yerleşmeden önce geldiğinde onları görmek için üzerinde sürebilirim.
  • Puerta de las Columnas- Bu harabe ve 1. yüzyıl Romalılar tiyatro onları bölümlerini yıkılmış sonra Moloztaşlar ve kale oluşturulmasında kullanılan tuğla düşürüldü. Ancak güzel kapıları değişmeden kalır ve portakal Teras turistlere hoş geldiniz.

Malaga kesinlikle eski bir şehir ve bu ilgi ne kadar geri şehrin geldi bir yaşam kanıtı vardır. Sen - ecek duyuru Alcazaba tüm bölgede cazibe merkezidir ve kalıntıları çevresinde inşa edilecek kale için malzemeler ödün fiyat değil. Malaga tren istasyonunun seçilmesi üzerinde toplu taşıma Kiralık Araba bu kalıntıları keşfetmek için en iyi yoldur

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,0 üzerinden 5)
Yakın yerler
» Malaga Carretería (1,6 km)
C/ Carreteria Nº82, Malaga, 29008
C/ Orotava 33, Malaga, 29006
» Malaga Havalimanı (6,3 km)
Malaga Airport, Malaga, 29004
» Torremolinos (10,3 km)
Torremolinos, 29620
Avenida De Antonio Machado 42, Benalmadena, 29630, Málaga
» Benalmadena (15,2 km)
Paseo Maritimo 64, Galeria Comercial H Yaramar, Fuengirola, 269640, Málaga
» Malaga Fuengirola (25,3 km)
Calle Martinez Catena 6. Hotel Las Palmeras., Malaga, 29640
» Malaga Antequera (36,6 km)
Manuel De Aguilar 64, Antequera, 29200
Marbella, 29600
Sitemap