Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Marbella, 29600 (İspanya)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Marbella Sehir Merkezi

Marbella İspanya bir lüks resort yeridir. Orada hiçbir Havaalanı Marbella, ama orada birçok hava alanları çok çok yakın, Malaga, Cebelitarık, Jerez ve Granada hava alanları da dahil olmak üzere. Marbella iki birincil plajları, El Fuerte ve El Fontanilla nedeniyle bir turist çekmece var. Her iki lüks tatil için tatil seyahat etmek seyir ön - e mükemmel bunlar rahatlatıcı. Aynı zamanda doğa parkları, bir amfiteatr, Bonsai Müzesi ve diğer ilginç cazibe farklı bir yere karar'ın kültür ve Tarih keşfetmek isteyenler için mükemmel ev sahipliği yapmaktadır. O kim sadece alışveriş yapmak için karşı olamaz ve İspanya mutfak başyapıtları tadı onların isteklerine Pert Banus adlı tatmin edebilir. Bu alan, barlar, restoranlar ve moda butikleri ile tamamlanmıştır. Marbella şehir merkezinde güzel şehir keşfetmek onların hizmet için sormak isterseniz üst kuruluşları Kiralık Araba için ev sahipliği yapmaktadır.

Kiralık Araba Marbella taşımacılığında en iyi modlarından birini olurdu. Taksi, otobüs veya tren gibi diğer modları seçebilirsiniz, ama sonuna kadar şehrin tadını çıkarmak istiyorsan, bir araba kiralama en iyi yolu olurdu. Ailenizle birlikte, yarın ile veya arkadaşlarınızla olup Marbella yapmak için o kadar çok şey vardır. Zenginleştirici bir günden tarihi Old Town adlı seçin veya Puerto Banus adlı canlı gece hayatı deneyin. Romantik bir gün bir park ve Bahçe, ne dersin? Çünkü o harika doğa parkları ve tüm keşfetmeye değer olan dağlar övünme Doğa severler ve aşırı maceracılar da Marbella içinde özel bir yer vardır. Hatta dini siteler kasabasında Marbella şehir merkezinde kiralık lüks araç gemiye göz atabilirsiniz. Asla bu şehirde bir araba kiralama tavsiye, kendi hızı ve zaman farklı yerlerde görmek ücretsiz olacak çünkü yüzden iken yapmam gerekenler dışında çalışır.

Marbella da tatma değer besindir. Gölgeli ağaçlar altında çekici kafeler tarafından açılan ve Ramon Y Cajal geçip. Öğle yemeği var yemek ve taze bir nefes var. Bu da yoğun bir günün ardından sakin ol ve sadece sokakta yürürken tarafından yoldan geçenler izlemek için mükemmel bir zaman. Sizi güvenli bir şekilde seçim hedefinize götürecektir güzel bir araba kiralamak seçtikten sonra Marbella hazır buradayken sahip olduğunuz özgürlük keyfine varacaksınız. Sonuçta, rahatlatıcı ve iyi vakit geçiriyor hakkında tatildir. Sadece umduğum gibi emin olun her şey sorunsuz çıkıyor böylece bir kaçış üzerinde iken herhangi bir sorun için bir oda vardır. Araba Kiralık ajansları seninle seyahat hedeflerinizi vardır.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,5 üzerinden 5)
Yakın yerler
N340 Kilometro 175, Ctra 340 K175 Puerto Banus, Nueva Andalucía, Marbella, 29660, Malaga
Avda De Las Golondrinas Coordenadas 36.461887/5.010861, Estepona, 29688
Paseo Maritimo 64, Galeria Comercial H Yaramar, Fuengirola, 269640, Málaga
» Estepona (24,8 km)
Carretera Cadiz Km 159, Estepona, 29680
» Benalmadena (34,0 km)
Avenida De Antonio Machado 42, Benalmadena, 29630, Málaga
» Torremolinos (37,8 km)
Torremolinos, 29620
» Malaga Havalimanı (40,3 km)
Malaga Airport, Malaga, 29004
» Cadiz Sotogrande (44,2 km)
Sierra Bermeja Sin Numero, Pueblo Nuevo De Guadiaro, Sotogrande, 11311, Cadiz
No Truck Return*no Admite Furgoneta, No Truck Return*no Admite Furgonetas, Malaga, 29002
Sitemap